понеділок, 4 червня 2018 р.

Екскурсія "Таємничий Ташлик"

Нарешті закінчилось навчання, але не для всіх. Вихованці гуртка «Юні охоронці природи» продовжили свою роботу у форматі роботи пришкільного табору «Веселка». Багато вільного часу, тепле літо, чудова погода дає можливість реалізувати усі плани і бажання. 
Вихованцями гуртка географічного краєзнавства на протязі двох років було зібрано багато матеріалу у рамках районного творчо-пошукового проекту «На цій землі я народився» і підготовлено на їх основі екскурсії: «Таємничий Ташлик» та «Заповідний Ташлик». І тепер нарешті «Юні охоронці природи» отримали змогу познайомитись з цими екскурсійними маршрутами. 
4 червня вихованці рушили у велопробіг по «Таємничому Ташлику». З цікавими екскурсійними об`єктами юних туристів-краєзнавців познайомив їх товариш вихованець гуртка Рагозін Богдан, який виступив у ролі гіда. Уся екскурсія базується на основі зібраних місцевих легенд і оповідок, які не мають 100% доказової бази, але це ще більше підігрівало інтерес та обговорення між вихованцями. 
Усі залишились у захваті від маршруту і вже готові продовжити роботу своїх старших друзів «Обрійців». Діти самі визначили завдання для себе, а саме продовжить збір легенд і оповідок, створення друкованої продукції для розповсюдження, звернення до сільської ради з листом щодо питань і пропозицій збереження «Кам’яного хреста», а також проведення екскурсій за даним маршрутом. Така робота не змусить довго чекати, бо вже на наступному тижні до нас завітають гості із Лозуватки і Богдан готовий зустріти і їх.

Немає коментарів:

Дописати коментар