понеділок, 23 квітня 2018 р.

Екологічна акція "Чистий берег річки" до Всесвітньго дня Землі

Всесвітній день Землі, який відзначається 22 квітня - це свято єднання усіх жителів планети для спільної цілі, а саме захисту навколишнього середовища і збереження багатств і природних ресурсів, які подарувала нам Матінка- природа.
Вперше День Землі був відзначений у 1970 і з того часу проводиться щорічно 22 квітня. Це свято, яке має на меті об’єднати людей планети щодо захисту навколишнього природного середовища, привернути увагу людей до проблем екології нашої планети. Цей день – нагадування про екологічні катастрофи, день, коли кожна людина має можливість замислитися над тим, що вона може зробити для вирішення екологічних проблем.
Тож у стосунках з природою людство зіткнулося із серйозними і складними проблемами. Цілком очевидно, що вплив людини на природу нині значно перевищує здатність біосфери до саморегуляції і ставить загалом під загрозу можливість її існування як системи.
Щоб внести свою частку до вшанування даного свята, представники гуртка "Юні охоронці природи" організували екологічну акцію "Чистий берег річки". Річка Піщанка є найбільшою притокою Плетеного Ташлика у межах села, але місцями вона є такою засміченою, що фактично стає непроточною і стан її жахливий. 90% сміття у річці - це пластик, якому потрібно більше 500 років для того, щоб розкластися. Діти неодноразово розповсюджували серед населення листівки із закликом зберегти річку. Вихованка гуртка Бордіян Ірина виконала дослідження "Річка Піщанка", а Бурлуцька Дарія написала статтю до газети "Маловисківські вісті" із закликом зберегти малі ріки свого краю, але навіть діти не можуть догукатись до байдужих дорослих. 
В рамках даної акції гуртківці прочищали русло річки у тих місцях, де вона є непроточною, а також збирали сміття із самої річки і її берега. Було зібрано більше 10 мішків місткістю 120 літрів. Потім "Юні охоронці природи" звернулись до голови сільської ради Мартинова В.Б. з проханням вивести сміття на санкційоване звалище. Володимир Борисович подякував діткам за їхню роботу і підтримав дану акцію, за що ми йому щиро вдячні.

Немає коментарів:

Дописати коментар