понеділок, 2 квітня 2018 р.

"День зустрічі птахів"


1 квітня відзначається Міжнародний день птахів! Він проходить щорічно в рамках програми ЮНЕСКО «Людина і біосфера» і не випадково саме в цей день. 

1 квітня 1906 підписана Міжнародна конвенція з охорони птахів.

День птахів — це не тільки річниця Конвенції, але і час прильоту пернатих із зимівель. За традицією в цей час в очікуванні пернатих розвішуються шпаківні, дуплянки та інші «пташині будиночки». Повернення птахів святкується також як прихід весни.
Гуртківці "Юні охоронці природи" відсвяткували цей день розважально-інтелектуальною грою "Зустрічаємо гостей". Крім того дітки презентували свій проект "Перелітні птахи" в рамках якого вони вивчали видовий склад перелітних птахів нашого краю, малювали малюнки, писали невеличкі літературні вірші і оповідання, збирали народні прислів"я і приказки, прикмети, що пов"язані з птахами, складали загадки про птахів. Найактинішими були такі вихованці: Жук  Анастасія, Борейко Владислав, Олефірович Ярослав, Інякіна Яна, Коваленко Інна, Сидоренко Юлія та інші.

Перемогу у грі здобули команда "Лебеді" (кап. Коваленко Інна), лише на І бал від перможців відстали команда "Соколи" (кап. Борейко Владислав).

Немає коментарів:

Дописати коментар